توثکالا

فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی و دندان‌سازی

در فروشگاه توثکالا TOOTHKAL.ir سعی شده است کلیه محصولات و تجهیزات دندانپزشکی و دندان‌سازی و مراقبت دهان و دندان بصورت آن لاین  و با قیمت مناسب  و ضمانت بازگشت کالا در کوتاه ترین زمان در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.

هدف :

هدف ما این است که با تامین محصولات مورد نیاز شما دسترسی آسان برای شما فراهم آورده و بصورت سفارش آنلاین در اختیار شما قرار دهیم که صرفه جویی در وقت و هزینه شما خواهد بود. ما بر این باور هستیم که می توانیم کمک رسان جامعه دندانسازان و دندانپزشکان و خدمت رسان مردم خوب سرزمین مان باشیم. این هدفی است که بنیانگذاران توثکالا از گذشته با تامین فیزیکی کالاها  و در حال حاضر با تامین  اینترنتی کالاها در قالب فروشگاه اینترنتی دارند.

تاریخچه فعالیت :

سابقه این فروشگاه از سال 1367 با فعالیت پدر مرحوم مان حاج محمد صادق دریائی با فروشگاه فیزیکی ناتورا در پاساژ تهران آغاز و  سپس در پاساژ طلا ادامه دار گردید که محصولات را در استان های زنجان کردستان قزوین تبریز در اختیار پزشکان و دندانسازان قرار داده  و مسول توزیع سهمیه های دندانپزشکان محترم بودند. و بعد از ایشان این فروشگاه هم بصورت فیزیکی و هم بصورت اینترنتی ادامه راه را باکمک دوستان و عزیزان داده است.

4563