تجهیزات دندانپزشکی

آکریل آکروسان

مایع آکریل آکروسان

ماده ای برای ساخت لثه در انواع پروتز ها. آکریل آکروسان در اصل شامل مایع آکروسان (مایع مونومر) و پودر آکریل آکروسان می شود که در کنار هم یک ست کامل هستند. شبیه سازی بافت لثه در ساخت انواع پروتزهای دندانی برای دندانپزشکان کار راحتی نیست. این کار بیشتر شبیه یک کار هنری و ظریف است که اگر در آن اشتباهی رخ دهد بی شک بیمار بعدها دچار چالش خواهد شد. پزشکان بدین منظور از مایع یا پودر اکریل استفاده می کنند تا بافتی ظریف و شبیه به لثه را ایجاد کنند. برند آکروسان حاصل شراکت موفقیت آمیز کمپانی بتادنت با یک کمپانی آلمانی می باشد. یکی از محصولات خوش آوازه این برند آکریل آکروسان است.

آکریل آکروسان چیست؟
آکریل آکروسان یک انتخاب بی نقص برای ساخت انواع پروتزهای هیبریدی، پروتزهای پارسیل، دنچر، ریلاین و ترمیم فوری می باشد. این برند با ارائه پودر مونومر با کیفیت نیاز دندانپزشکان را به خرید پود مونومر از سایر برندها برطرف نموده است. به همین دلیل کار کردن با آکریل آکروسان نتیجه ای درخشان را حاصل می کند. عدم وجود حباب به علت استفاده از ترکیب آنتی حباب و بهره مندی از ثبات رنگی فوق العاده از جمله ویژگی هایی است که آکریل آکروسان به همراه دارد.
جهت اطلاع از قیمت مایع آکریل آکروسان و خرید این محصول از توثکالا روی لینک کلیک کنید.
بسیار مهم است که در ساخت دندان مصنوعی چه از نوع دنچر و چه پروتز پارسیل از ماده اکریل با قدرت چسبندگی بالا استفاده شود. چنانچه قدرت چسبندگی اکریل کم باشد مطمئنا بعد از مدتی بیمار احساس لق شدن دندان را خواهد داشت و به شدت آزار خواهد دید. این موضوع می تواند حتی سایش استخوان و انتشار درد در اعصاب دندان را به دنبال داشته باشد. آکریل آکروسان دارای قدرت چسبندگی فوق العاده ای می باشد و پروتزهای ساخته شده به کمک این اکریل دارای دوامی طولانی به درازای یک عمر هستند.

کاربرد آکریل آکروسان
محال است به قفسه تجهیزات و مواد اولیه دندانپزشکان سری بزنید و اثری از آکریل آکروسان در این قفسه نبینید. اغلب دندانپزشکانی که در کار خود حرفه ای هستند از این اکریل به عنوان ماده اولیه ساخت لثه در پروتز ها استفاده می کنند. یکی از چندین و چند کاربرد آکریل آکروسان ساخت پروتز پارسیل می باشد. پروتز پارسیل را دندانپزشکان برای بیمارانی می سازند که یک یا چند دندان کنار هم را از دست داده اند. این نوع پروتز زمانی استفاده می شود که در ردیف دندان های بالایی یا ردیف دندان های پایینی تعداد دندان سالم وجود داشته باشد و تنها جای چند دندان خالی باشد. این پروتز ها به واسطه گیره به دندان های دیگر متصل می شوند و دارای ساختاری متحرک هستند بنابراین فرد می تواند هر زمان که مایل بودن این پروتزها را جدا کند.
کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت محصول آکریل ایوکلار آبی در سایت توثکالا.
رزین صورتی رنگی که به کمک آکریل آکروسان ایجاد می شود بستری مناسب برای قرار گرفتن دندان مصنوعی خواهد بود. آکریل آکروسان در ساخت انواع پروتزهای پارسیل از جمله پروتز پارسیل اکریلی فلزی، پروتز پارسیل اکریلی سیمی و پروتز پارسیل تمام اکریل استفاده می شود. قابلیت عبور سیم از داخل رزین اکریل امکان ساخت این نوع پروتزها را به دندانپزشکان می دهد.
کاربرد دیگر آکریل آکروسان ساخت پروتز هیبریدی است. این پروتزها دارای پیچ های اتصال هستند و در واقع نوعی ایمپلنت محسوب می شوند که فقط به دست دندانپزشک گذاشته و برداشته می شوند.
ساخت دنچر یا همان دندان مصنوعی کامل از دیگر کاربردهای آکریل آکروسان می باشد. آکریل آکروسان دارای رنگ صورتی نچرال و کاملا طبیعی می باشد و به دلیل اینکه زمان کافی برای قالبگیری به دندانپزشک می دهد، متخصص زمان کافی برای ایجاد بهترین ساختار در دندان های مصنوعی به کمک آکریل آکروسان خواهد داشت. قابلیت ایجاد تراش ظریف و دقیق به همراه دارا بودن برق و درخشش خاص از دیگر ویژگی های آکریل آکروسان می باشد که محبوبیت آن را برای ساخت دنچر بالا برده.
آکریل آکروسان فوری نقش مهمی در فرآیندهای ترمیمی دندانپزشکی دارد. از این اکریل برای ترمیم شکستگی های پروتز، ترک خوردگی و یا توسعه پروتز استفاده می شود. این اکریل دارای رنگ شفاف می باشد و می توان به خواست بیمار و البته صلاحدید پزشک از رنگ شفاف این پودر استفاده کرد. آکریل آکروسان در اصل دارای 5 رنگبندی خاص و نچرال است که بر اساس تناژ پوست و رنگ دندان های هر فرد باید از رنگ مناسب آن استفاده شود. سازگاری رنگ آکریل آکروسان با رنگ لثه های طبیعی فرد در واقع ملاک اصلی برای انتخاب رنگ آکریل آکروسان خواهد بود.
ریلاین کردن کاربرد مهم دیگری است که آکریل آکروسان دارا می باشد. بسیاری از مواقع بیماران با شکایت از لق شدن دندان ها به دندانپزشکی مراجعه می کنند و از دردهای مزمن و شدیدی که در ناحیه فک شان ایجاد شده گله می کنند. این دردها عمدتا به دلیل لق شدن دندان مصنوعی می باشد. لق شدن دندان می تواند سایش استخوان و دردهای عصبی وحشتناکی را در ناحیه فک ایجاد کند. از این رو دندانپزشکان با استفاده از آکریل آکروسان برای ریلاین دندان های لق شده اقدام می کنند. ریلاین کردن دندان ها به منظور ایجاد لایه ای مقاوم و با ثبات در قسمت نزدیک به ریشه دندان می باشد.
از دیگر کاربردهای آکریل آکروسان ساخت Tray یا قالب دندانپزشکی می باشد. قالب گیری یکی از گام های مهم در حرفه دندانپزشکی می باشد. هدف دندانپزشکان از ساخت Tray ایجاد یک ساختار دقیق و حرفه ای از دندان ها می باشد. Quadrant Tray، Section Tray و Full Arch Tray از جمله انواع قالب هایی هستند که به واسطه اکریل آکروسان سبز رنگ ساخته می شود. ویژگی بارز این نوع اکریل بهره مندی از روغن های آلی و جلوگیری از چسبندگی می باشد. قابلیت شکل پذیری فوق العاده ای که این نوع اکریل دارا می باشد ظرافت و ساختار دقیق دندان ها را روی این رزین پیاده سازی می کند.

مزایای آکریل آکروسان
همه ما به خوبی می دانیم که همیشه هم داشتن دندان های بسیار سفید جذاب نیست. این را وقتی با لبخند برخی افراد با دندان های بسیار سفید مواجه می شویم در می یابیم. این موضوع در مورد رنگ لثه نیز صادق است. برای اینکه افراد بتوانند لبخندی زیبا، جذاب و ملیح داشته باشند باید تناسب منطقی بین رنگ دندان، رنگ لثه و رنگ پوست صورت آن ها برقرار باشد.
لثه انسان به طور طبیعی به رنگ صورتی است اما تناژ این رنگ برای هر فرد متفاوت است. برند آکروسان با ارائه 5 رنگ متفاوت از آکریل آکروسان این امکان را به دندانپزشکان داده تا بتوانند بافتی طبیعی، نچرال و شیک برای لثه ایجاد کنند. بافتی که کاملا از لحاظ رنگ با صورت شخص تناسب داشته باشد و جلوه ای بسیار طبیعی ایجاد کند. رنگ های 27، 45، 63، 81 و رنگ شفاف از جمله رنگ هایی هستند که این برند در نچرال ترین حالت ممکن ارائه داده است.
برای خرید مایع آکریل ایوکلار قرمز از سایت توثکالا با ما در ارتباط باشید.
بی انصافی است اگر از قیمت اقتصادی و مناسب آکریل آکروسان به عنوان یکی از مزیت های آن یاد نکنیم. این اکریل یکی از خوش قیمت ترین اکریل های بازار است و این امکان را به دندانپزشکان داده تا بتوانند خدمات تخصصی دندان و پروتز را با قیمتی منصفانه به مراجعان ارائه دهند. کیفیت بالای آکریل آکروسان توانایی رقابتی بالایی به این برند بخشیده به نحوی که می توان آن را رقیب خوبی برای برندهای سوئیسی، آلمانی و ایتالیایی و آمریکایی دانست. پس اگر دنبال خرید آکریل با کیفیت و اصیل با قیمتی اقتصادی و مناسب هستید بی شک آکریل آکروسان بهترین گزینه برای شما خواهد بود.
یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد دچار آن می شوند شکستگی پروتز درون دهان در حین صرف غذا می باشد. این معضل زمانی که در یک مکان عمومی یا یک جلسه مهم هستید می تواند حسابی دردسر ساز شود. مطمئنا هیچ کس دوست ندارد با چنین شرایطی در انظار عموم ظاهر شود. یکی از مزایای آکریل آکروسان بهره مندی از مقاومت بسیار عالی در برابر ترک خوردگی، ضربه و شکستگی می باشد. پروتز ساخته شده از آکریل آکروسان دارای مقاومت ضربه ای بالایی است و شما را در نیمه راه تنها نخواهد گذاشت.
بهره مندی از ثبات و پایداری رنگ در طی زمان از دیگر مزایای آکریل آکروسان می باشد. استفاده از محلول های شوینده و مسواک باعث تغییر رنگ آکریل آکروسان نمی شود. بهره مندی از قابلیت پولیش پذیری عالی، باندینگ شیمیایی قوی، درخشش و شفافیت طبیعی، عدم ایجاد بوی نامطبوع، عدم وجود حباب درون ساختار لثه و مقاومت در برابر شکستگی همگی از مزایای آکریل آکروسان هستند که به محبوبیت آن در صنف دندانپزشکان دامن زده است. توصیه می شود که حتما از پودر و مایع برند آکروسان در کنار هم استفاده کنید تا نتیجه نهایی رضایت بخش باشد.

انواع آکریل آکروسان
تنوع در آکریل آکروسان یکی از دلایل واضح برای فروش بالای این اکریل می باشد. برند اکروسان با عره انواع مختلفی از اکریل ها با کارایی و ویژگی های مختلف توانسته صنف دندانپزشکان را از خرید اکریل های خارجی بی نیاز کند. در این بخش شما را با انواع آکریل آکروسان آشنا خواهیم کرد.

آکریل آکروسان پختنی گرماپخت

این اکریل در ساخت پروتزهای پارسیل و دنچر کاربرد فراوانی دارد. برای پخت آکریل آکروسان پختنی آن را در کوره یا آب داغ قرار می دهند. شیوه پخت این نوع آکریل آکروسان به نظر تخصصی دندانپزشک بستگی دارد. چنانچه نسبت دقیقی از پودر آکریل آکروسان و مایع مونومر در ساخت رزین رعایت شود بی شک نتیجه نهایی دارای استحکام و کیفیت فوق العاده ای خواهد بود. این آکریل در ساخت پروتزهای هیبریدی و ریلاین دندان نیز دارای کاربرد می باشد. توصیه می شود که برای پخت این اکریل حتما دمای گفته شده در راهنمای محصول را رعایت کنید تا پروتز ساخته شده دچار شکنندگی نشود.

آکریل آکروسان خودپخت فوری

این اکریل که به آکریل آکروسان سرد نیز معروف است دارای بسته بندی آبی رنگ بوده و در ترمیم های فوری نقش کلیدی بازی می کند. رفع شکستگی های پروتز، رفع ترک و توسعه و بسط دادن پروتزهای پارسیل به کمک آکریل آکروسان خودپخت انجام می شود. این اکریل در بسته بندی های 0.5 کیلوگرمی و 1 کیلوگرمی به فروش می رسد و می توان آن را به صورت ست همراه با مایع مونومر خریداری کرد.

آکریل آکروسان قاشقک یا Tray Acrylic

این نوع اکریل دارای بسته بندی سبز رنگ بوده و از نوع خودپخت است. از اکریل قاشقی برای ساخت قالب Tray استفاده می شود؛ قالبی توخالی که ساختار دندان های فرد را می توان به کمک آن قالبگیری و شبیه سازی نمود. این اکریل بر پایه متیل متاکریلات، مواد معدنی و پراکساید بوده و حاوی روغن های آلی می باشد در نتیجه هیچ گونه چسبندگی با گچ و دندان ایجاد نخواهد کرد. اکریل قاشقک را می توان در رنگ های سبز و زرد و صورتی خریداری نمود. ساخت Base و Tray از مهمترین کاربردهای این اکریل است. ترکیب 10 گرم پودر و 5 گرم مایع برای ساخت رزین توسط اکریل اکروسان قاشقک باید رعایت شود.
جهت خرید مایع آکریل ایوکلار از سایت توثکالا کلیک کنید.

پودر اکریل کستینگ یا Pouring Base

این پودر اکریل نوعی دیگر از اکریل های آکروسان است که تولید شده از بیس کوپلیمر و پلیمر متیل متاکریلات می باشد. این اکریل با غلظت پایین به صورت تزریقی برای ساخت و ترمیم پروتز استفاده می شود.

بهترین نوع آکریل آکروسان
اگر بخواهیم جانب انصاف را رعایت کنیم باید بگوییم که آکریل آکروسان در بین تمام برندهای ایرانی امتیاز برترین اکریل دندانپزشکی را به خود اختصاص می دهد. این برند با عرضه انواع مختلفی از اکریل خودپخت و گرماپخت توانسته بازار را در چنگ خود بگیرد و رضایت حداکثری مخاطبین را جلب نماید.
بهترین نوع آکریل آکروسان را باید با ویژگی های این اکریل معرفی کرد. بهره مندی از تنوع رنگ بالا، درخشش عالی در عین نچرال بودن بافت، عدم وجود حباب، باندینگ قوی شیمیایی و چسبندگی عالی به دندان، پایداری و ثبات رنگ، عدم وجود عناصر سمی در ترکیب اکریل و مقاومت در برابر شرینکیج از ویژگی های بهترین آکریل آکروسان می باشد.
این محصول در فروشگاه های مختلف عرضه می شود با این حال از آنجایی که نمونه های فیک این محصول نیز ممکن است در بازار وجود داشته باشد بهتر است برای خرید بهترین نوع آکریل آکروسان به فروشگاه های معتبر همراه با ضمانت اصالت مراجعه کنید. فروشگاه توثکالا عرضه کننده بهترین نوع آکریل آکروسان می باشد. این فروشگاه با ارائه مشاوره رایگان و تخصص قبل از خرید، ارسال سریع و ایمن محصول به سرتاسر ایران و ارائه ضمانت اصالت خیال شما را از بابت یک خرید مطمئن آسوده خواهد کرد.

نمایندگی فروش آکریل آکروسان
آکریل آکروسان با وجود کاربردهای بی نظیری که از خود نشان داده به عنوان یکی از برترین برندهای بازار شناخته می شود. آکریل آکروسان در ساخت اینله، انله و روکش و بریج موقت استفاده می شود. این ماده انتخابی عالی برای ساخت انواع قالب های دقیق و ظریف می باشد. به کمک آکریل آکروسان می توان اقدام به انجام ترمیم های دندانپزشکی از قبیل ترمیم شکستگی پروتز و دنچر  نمود و در فرآیند ارتودنسی، اسپلینت و بایت گارد از آن استفاده کرد. برای اینکه بتوانید به ویژگی های درجه یک این ماده دسترسی پیدا کنید باید آن را از یک مرکز فروش معتبر خریداری کنید.
فروشگاه توثکالا به عنوان نمایندگی فروش آکریل آکروسان در ایران این محصول را همراه با ضمانت اصالت برند بتادنت ارائه می دهد. نمونه اورجینال و با کیفیت آکریل آکروسان هیچ گونه عناصر سمی در بر ندارد، پایداری ابعادی فوق العاده ای دارد و دچار جمع شدگی نمی شود، به سرعت سخت می شود و درون محیط دهان ایجاد گرمای آزاردهنده نخواهد کرد. فروشگاه ما دارا بودن این ویژگی ها را در مورد آکریل آکروسان ضمانت خواهد کرد و با مناسب ترین قیمت بازار آن را خدمات شما عزیزان عرضه می دارد.

خرید عمده آکریل آکروسان
بسیاری از مراکز دندانپزشکی برای مصارف خد نیاز به خرید عمده مواد اولیه دارند. اکریل دندانپزشکی یکی از پر مصرف ترین مواد اولیه دندانپزشکی است که در ساخت انواع پروتز و دنچر و ریلاین کردن دندان استفاده می شود. بی شک صرفه مجموعه های دندانپزشکی در خرید عمده این محصول می باشد. خرید عمده آکریل آکروسان نه تنها برای شما صرفه اقتصادی قابل توجهی در بلندمدت ایجاد می کند بلکه اعتبار و وجهه شما نیز به واسطه استفاده از مواد اولیه درجه یک حفظ خواهد شد.
مطمئنا برای مراجعین مهم است که شما به عنوان یک مرکز تخصصی دندانپزشکی در انتخاب برندها هوشمندانه عمل کنید و برترین برندها را برگزینید. با خرید عمده آکریل آکروسان از فروشگاه اینترنتی توثکالا می توانید به درخشش و اعتبار خود در بین هم صنفان افتخار کنید.

قیمت آکریل آکروسان
قیمت اکریل موضوع مهمی برای فعالان عرصه دندانسازی و دندانپزشکی می باشد. این قیمت شاید برای دندانپزشکان تاثیر چندانی نداشته باشد چرا که کم یا زیاد بودن قیمت در نهایت با هزینه ای که بابت خدمات از مراجعین دریافت می شود جبران خواهد شد اما موضوع اصلی اینجاست که اغلب مراجعین دنبال کیفیت عالی و قیمت اقتصادی هستند. بنابراین سراغ دندانپزشکانی می روند که در عین استفاده از مواد با کیفیت قیمت های مناسبی برای خدمات ساخت پروتز و دنچر ارائه می دهند. قیمت آکریل آکروسان قیمتی اقتصادی است و بی شک رضایت مراجعین را از بابت قیمت و کیفیت جلب خواهد کرد. با این حال قیمت های مختلفی برای انواع آکریل آکروسان در بازار تعیین می شود.
یکی از عوامل موثر در قیمت آکریل آکروسان، جرم مولکولی و سایز ذرات آکریل است. سایز ذرات اکریل تاثیر فوق العاده ای در کیفیت پروتز خواهد داشت. سایز ذرات آکریل آکروسان معمولا زیر 60 میکرون می باشد با این حال در توضیحات این برند سایز ذرات آکریل آکروسان بین 10 تا 100 میکرون برآورد شده است. بالا بودن جرم مولکولی و چگالی می تواند تراکم بسیار ایده آلی به پروتز ببخشد.
از دیگر موارد موثر در قیمت آکریل آکروسان حجم بسته بندی است. پودر اکریل اکروسان در بسته بندی های 0.5 و 1 کیلوگرمی عرضه می شود. حجم بسته بندی یقینا عاملی تاثیر گذار در قیمت آکریل آکروسان خواهد بود. شما می توانید آکریل آکروسان را به صورت ست همراه با مایع مونومر خریداری کنید و یا مایع اکریل را جداگانه خریداری نمایید. خرید پکیج اکریل اکروسان می تواند هزینه متفاوتی برای شما داشته باشد.
آکریل آکروسان دارای انواع مختلفی است؛ آکریل آکروسان خودپخت فوری، آکریل آکروسان گرماپخت، آکریل آکروسان قاشقی Tray خودپخت و گرماپخت، آکریل آکروسان کستینگ و آکریل آکروسان رنگ دندان خودپخت و گرماپخت. هر کدام از انواع آکریل آکروسان بر حسب سیاست گذاری های کمپانی تولیدکننده قیمت متفاوتی دارند. بنابراین مهم است که کدام اکریل را انتخاب می کنید.
آکریل آکروسان تنوع رنگی بالایی دارد. هر چند که رنگ اکریل عمدتا تعیین کننده قیمت آن نیست اما در برخی موارد رنگ های پر تقاضا قیمت بیشتری خواهند داشت. نوسانات بازار همواره عاملی موثر در تغییرات قیمت محصولات است و آکریل آکروسان نیز از این موضوع مبرا نیست. تغییرات قیمت ارز، نوسانات بازار، تغییر نرخ تقاضا و تحولات اقتصادی به طور غیر مستقیم تاثیر خود را بر قیمت آکریل آکروسان می گذارند. در نتیجه برای اطلاع از قیمت دقیق آکریل آکروسان بهتر است با کارشناسان توثکالا تماس حاصل فرمایید تا از جدیدترین قیمت ها مطلع شوید.

خرید آکریل آکروسان
آکریل آکروسان خودپخت آبی رنگ (Cold Cure)، آکریل آکروسان گرماپخت قرمز رنگ (Heat Cure) و آکریل آکروسان سبز رنگ (Tray) جزو محبوب ترین و پر فروش ترین انواع آکریل آکروسان هستند که عمدتا در قوطی های یک کیلوگرمی و نیم کیلوگرمی به همراه مایع مونومر به فروش می رسند. شفافیت و درخشش فوق العاده ای که این اکریل دارا می باشد نه تنها ظاهری نچرال و واقعی برای دندان های شما می سازد بلکه اعتماد به نفس بی نظیری به شما خواهد بخشید. به همین دلیل است که در اغلب مواقع انتخاب اول و آخر دندانپزشکان خرید آکریل آکروسان می باشد.
طبیعی بودن طیف رنگ های این اکریل در کنار بهداشت بسیار ساده ای که دارد این اکریل را نزد مراجعین نیز به محبوبیت رسانده است. پروتز های ساخته شده از آکریل آکروسان به هیچ عنوان بوی نامطبوع نمی گیرند و سفیدک نمی زنند. استفاده از محلول های شوینده دهان نیز هیچ گونه ممانعتی برای بیمار نخواهد داشت.
شما در فروشگاه توثکالا می توانید قبل از خرید آکریل آکروسان از مشاوره های رایگان و تخصصی بهره مند شوید. هر چند که دندانپزشکان خود دارای تخصص کافی در این حوزه هستند اما ممکن است برند آکروسان را برای بار اول است که خریداری می کنید. در نتیجه مهم است که بهترین آکریل آکروسان را با توجه به نوع کاربردی که مد نظر دارید خریداری نمایید. با یک تماس ساده با کارشناسان توثکالا می توانید بهترین نوع آکریل آکروسان را در یک چشم برهم زدن انتخاب نموده و خریداری کنید.

فروشگاه اینترنتی توثکالا
شما ‌می‌توانید تمامی محصولات و قیمت‌های آن‌ها در سایت توثکالا مشاهده بفرمائید. در صورت نیاز برای ارتباط بیشتر یا آشنایی با فرایند خرید، می‌توانید از طریق شماره ۰۹۱۲۳۴۱۲۸۵۴ از کارشناسان با تجربه ما در توثکالا راهنمایی و مشاوره بخواهید. همچنین از طریق واتساپ توثکالا و اینستاگرام توثکالا هم ما در خدمت شما هستیم.