آموزشی و یادگیری, سلامت دهان و دندان

آکریل ایوکلار

آکریل ایوکلار (آبی) گرما پخت

آکریل ایوکلار یکی از شناخته شده ترین و برترین برندهای اکریل در بازار می باشد که مشخصه اصلی آن مونومر این آکریل می باشد. یکی از دغدغه های اصلی فعالان در حوزه دندانپزشکی و دندانسازی استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت است. با اشباع شدن بازار از برندهای فیک و بی کیفیت دغدغه مندی دندانپزشکان نیز اوج گرفته است. ماده آکریل یکی از اساسی ترین عناصر در ساخت انواع پروتز ثابت و متحرک و دندان مصنوعی می باشد. دندان سازها به کمک آکریل لثه را شبیه سازی می کنند. پایه اصلی آکریل، متیل متال کریلات می باشد و کیفیت اصلی این ماده را مونومر آن تعیین می کند.
جهت خرید مایع آکریل ایوکلار از سایت توثکالا کلیک کنید.
آکریل ایوکلار چیست؟
برند ایوکلار یکی از معتبرترین برندهای سوئیسی در حوزه تولید و عرضه انواع محصولات و تجهیزات دندانپزشکی می باشد که درخشش آن بیشتر از جنبه ی قدمت و سابقه بالای آن می باشد. برند ایوکلار بیش از یک قرن سابقه درخشان در حوزه تولید مواد اولیه دندانپزشکی را به خود اختصاص داده و همین رزومه قوی دلیلی برای اعتماد بی چون و چرای دندانپزشکان مجرب و تازه کار در خرید آکریل ایوکلار می باشد.
برای خرید مایع آکریل ایوکلار قرمز از سایت توثکالا با ما در ارتباط باشید.
در آکریل ایوکلار هیچ خبری از حباب زدن، سایش، عدم استحکام و تغییر رنگ دیده نمی شود. به همین دلیل است که صنف دندانپزشکان به اتفاق روی خرید این آکریل نظر مثبتی دارند. اکریل ایوکلار در انواع مایع، پودری و به صورت پکیج یا ست ارائه می شود. شفافیت و رنگ طبیعی اکریل ivoclar از ویژگی های بارز این اکریل می باشد.

کاربرد آکریل ایوکلار
آکریل ایوکلار جزو اصلی ترین مواد اولیه در صنعت دندانپزشکی و دندانسازی می باشد. تا جایی که بدون وجود این ماده امکان ساخت بسیاری از پروتز های متحرک و ثابت وجود ندارد. اگر دقت کافی داشته باشید متوجه خواهید شد که همین الان به یکی از کاربردهای مهم آکریل ایوکلار اشاره شد؛ ساخت انواع پروتز های موقت و دائمی. از آکریل ivoclar برای شبیه سازی ساختار و بافت لثه در دندان های مصنوعی استفاده می شود. این ماده هم در ساخت دندان مصنوعی های کامل و هم در ساخت دندان مصنوعی های پارسیال کاربرد دارد. بنابراین می توان هم یک قالب کلی از آکریل ایوکلار درآورد و هم اقدام به شبیه سازی بخشی از لثه نمود. عبور دادن سیم از داخل این ماده اکریل یکی از بزرگترین ویژگی های مثبت آکریل ایوکلار در ساخت انواع پروتزهای موقت است.
کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت محصول آکریل ایوکلار آبی در سایت توثکالا.
به کمک آکریل ایوکلار می توان اقدام به ساخت پروتزهای متکی به ایمپلنت نمود یعنی پروتزهایی که به کمک پیچ درون لثه فیکس می شوند و تنها پزشکان قادر به پیچ کردن و در آوردن این پروتزها می باشند. به این پروتزها پروتز هیبریدی یا ترکیبی گفته می شود. آکریل ایوکلار یک انتخاب عالی برای ساخت این نوع پروتزها می باشد.
ساخت ریلان کاربرد دیگر آکریل ایوکلار می باشد. ریلان ها زمانی استفاده می شوند که دندان های مصنوعی دچار شل شدگی و لقی شوند. در نتیجه بیمار ممکن است از بابت لق شدن دندان اذیت شود و در زمان میل نمودن غذا دچار درد در ناحیه فک و استخوان گردو در نتیجه پزشک متخصص بعد از معاینه و تشخیص دلیل لق شدن دندان از ریلاین به عنوان یک لایه آستر استفاده می کند تا دندان در جای خود فیکس شود و از حالت شل شدگی خارج شود.
از آکریل ایوکلار همچنین به عنوان ماده ای برای ترمیم و بازسازی بافت لثه استفاده می شود. به طور کلی کاربرد آکریل ivoclar در حوزه ساخت پروتز موقت و متحرک، دندان مصنوعی، پروتز هیبریدی، ریلان و بازسازی و ترمیم می باشد. این ماده دارای استحکام و دوام بسیار عالی می باشد و در برابر سایش، تغییر رنگ و شکستگی کاملا مقاوم است.

مزایای آکریل ایوکلار
همانطور که گفته شد آکریل ایوکلار یکی از محبوب ترین اکریل ها در بین دندانپزشکان و دندان سازها می باشد. دلیل این محبوبیت چیزی نیست جز مزایای آکریل ivoclar که در این بخش به آن ها اشاره ای خواهیم داشت.
طبیعی بودن رنگ اکریل ایوکلار یکی از مهمترین مزایای این اکریل است. این دقیقا همان چیزیست که بیماران از دندان پزشک می خواهند؛ ساخت دندان مصنوعی به نحوی که هیچ فردی متوجه آن نشود. آکریل ایوکلار در رنگ های 27، 63، 81 و 45 ارائه می شود. در نتیجه می توان بهترین رنگ شبیه به رنگ لثه را از طریق اکریل ivoclar شبیه سازی نمود. طبیعی بودن نتیجه کار یکی از امتیازات مثبت یک اکریل محسوب می شود و اکریل ivoclar به خوبی توانسته این برگ برنده را نصیب خود کند.
شما می توانید مایع و پودر اکریل ایوکلار را در رنگ های صورتی نچرال و شفاف شیشه ای خریداری کنید و از آن برای مصارف دندان سازی بهره ببرید. این برند یک نمونه از آکریل ایوکلار رگه دار را نیز تولید نموده است که شباهت بی نظیری به بافت طبیعی لثه دارد و نسوج و رگ ها در آن شبیه سازی شده اند. در نتیجه می توان به کمک اکریل ivoclar بهترین نتیجه را در ساخت انواع دندان مصنوعی رقم زد به نحوی که هیچ فردی متوجه مصنوعی بودن آن نخواهد شد.
به منظور خرید و کسب اطلاع از قیمت آکریل ایوکلار قرمز کلیک کنید.
از دیگر مزایای آکریل ivoclar این است که می توانید آن را به صورت مایع، پودر و یا در قالب یک پکیج خریداری نمایید. برخی برندها اکریل را تنها در قالب پودر یا مایع ارائه می دهند که منجر به ایجاد محدودیت در کار دندانپزشکان خواهد شد. برند ایوکلار اما به شکلی بهینه هم اقدام به عرضه آکریل ایوکلار مایع و هم آکریل ivoclar پودری نموده است. شما می توانید آکریل ایوکلار را در انواع گرماپخت و خودپخت خریداری کنید. تشخیص این دو کار سختی نیست کافیست بسته بندی محصول را نگاه کنید؛ آکریل ایوکلار خودپخت یا گرم دارای رنگ قرمز و آکریل ایوکلار خودپخت یا سرد دارای رنگ آبی می باشد.
اکریل ایوکلار در اثر مواجهه با مواد شوینده، محبوب های ضد عفونی کننده و مسواک دچار سایش، تخریب و فرسایش نخواهد شد. بنابراین فرقی ندارد که پروتز شما از نوع متحرک یا ثابت است. شما می توانید به راحتی از مواد شوینده و محلول های ضد عفونی کننده استفاده کنید و نگران خراب شدن و تغییر رنگ اکریل ایوکلار در اثر مواجهه با ترکیبات خمیر دندان و مسواک نباشید.
عدم از دست دادن مقاومت در گذر زمان، بهره مندی از مقاومت، پایداری و استحکام عالی، بالا بودن عمر مفید، عدم حباب زدن درون آکریل طی فرآیند پخت و بهره مندی از رنگ های متنوع و نچرال همگی از مزایای آکریل ایوکلار می باشد. علاوه بر این ها شیوه پردازش و سایه اندازی روی آکریل ivoclar بسیار راحت است در نتیجه می توانید با ظرافت و دقت بالا فرم لثه را شبیه سازی کنید که منجر به طبیعی تر شدن نتیجه کار خواهد شد.

انواع آکریل ایوکلار
زمانی که قصد خرید اکریل ایوکلار می کنید با نمونه های مختلف از این اکیل روبرو می شوید. آکریل ایوکلار دارای انواع پودری و مایع می باشد. شما می توانید بنا به نیاز حرفهای خود اقدام به خرید آکریل ivoclar مایع درون بطری های 500 میلی لیتری نمایید و یا بسته بندی های پودری را خریداری کنید که حجم آن 1 کیلوگرم است. از طرفی امکان خرید آکریل ivoclar به صورت ست نیز برای شما وجود دارد به این معنا که می توانید آکریل ایوکلار را در قالب یک پکیج پودری و مایع خریداری نمایید. انتخاب به عهده شماست.
اگر به بسته بندی های آکریل ایوکلار دقت کنید متوجه خواهید شد که هم بسته بندی های پودری و هم بسته بندی های مایع دارای دو رنگ مختلف قرمز و آبی هستند. اکریل ایوکلار قرمز رنگ در واقع اکریل گرماپخت است که در اصطلاح تخصصی به آن SR Triplex Hot گفته می شود. این ماده دارای تراکم بسیار عالی می باشد و مبتنی بر PMMA ساخته می شود. سبک بودن و سهولت در استفاده از مهمترین مزایای آکریل ivoclar قرمز می باشد.
به منظور خرید و کسب اطلاع از قیمت آکریل ایوکلار قرمز کلیک کنید.
اکریل ایوکلار آبی رنگ نیز اکریل خود پخت می باشد که SR Triplex Cold نام دارد. تفاوت اکریل ivoclar آبی و قرمز اساسا در دما و شیوه پخت آن ها می باشد. اکریل ivoclar آبی رنگ یا همان خود پخت عمدتا مختص کارهای ترمیمی و جزئی تر می باشد و به آکریل فوری هم معروف است. در نتیجه برای مواردی چون ساخت پروتز پارسیال و ریلاین استفاده می شود.
انواع آکریل ایوکلار را از لحاظ رنگ بندی نیز می توان مورد بررسی قرار داد. این برند تمام تلاش خود را نموده تا با پوشش دهی رنگ های مختلف اکریل بهترین نتیجه را در کار دندانپزشکان حاصل کند. رنگ های 63، 85، 27 و 45 را می توان در زمان خرید آکریل ایوکلار انتخاب کرد. علاوه بر این برند ایوکلار یک نسخه از آکریل ivoclar رگه دار را که شباهت بسیار زیادی به لثه طبیعی انسان دارد تولید نموده تا طبیعی ترین جلوه را در دندان ایجاد کند. در نتیجه می توان یک رنگ صورتی کاملا نچرال و با بافت طبیعی در ساخت لثه ایجاد کرد. دندانپزشکان می توانن همچنین از رنگ شفاف و شیشه این رزین استفاده کنند. پردازش آکریل ivoclar بسیار راحت است و بعد از خرید این محصول یک کتابچه راهنمای سایه پردازی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

بهترین نوع آکریل ایوکلار
آکریل ایوکلار بر پایه کوپلیمر متیل متاکریلات ساخته می شود و از آن برای ترمیم شکستگی ها، ریلاین، ساخت پروتز پارسیل و دست دندان استفاده می شود. آکریل ivoclar هر چند که توسط یک برند سوئیسی معروف به نام ویوادنت ایوکلار به تولید می رسد اما در کشورهایی چون آلمان و ایتالیا نیز به تولید می رسد. بهترین نوع آکریل ایوکلار بی شک نمونه سوئیسی این محصول می باشد با این حال نمونه های دیگر که تولید سایر کشورهای اروپایی هستند نیز از کیفی مطلوبی برخوردار هستند. بهترین نوع آکریل ایوکلار را در واقع باید با توجه به نیازهای حرفه دندانپزشکی انتخاب نمود.
این ماده دارای انواع مایع و پودری در نمونه های گرماپخت و خودپخت می باشد. چنانچه هدف دندانپزشک ترمیم و بازسازی شکستگی ها و ساخت پروتزهای پارسیل باشد معمولا از آکریل ایوکلار آبی یا خودپخت استفاده می شود. در حالی که از آکریل ivoclar قرمز یا گرماپخت برای ساخت پروتزهای متکی به ایمپلنت و دندان مصنوعی کامل استفاده می شود. آکریل ivoclar باید زمانی کافی به دندانپزشک برای ترمیم و ریلیان بدهد، قابلیت چسبندگی مطلوبی به پروتز های کهنه داشته باشد، باندینگ عالی با دندان ها ایجاد کند و از ثبات رنگی بسیار خوبی بهره مند باشد. بهره مندی از این ویژگی ها بی شک شما را به سمت خرید آکریل ایوکلار سوق خواهد داد. با مراجعه به وبسایت توثکالا می توانید بهترین نوع آکریل ivoclar را با بهترین قیمت و کیفیت خریداری نمایید و از مشاوره های تخصصی کارشناسان ما بهره مند شوید.

نمایندگی فروش آکریل ایوکلار
این روزها برندهای فیک در بازار اشباع شده است. برند ایوکلار که یکی از بهترین برندهای تولید محصولات دندانپزشکی می باشد نیز از این موضوع مستثنی نیست. به همین دلیل اگر قصد خرید آکریل ایوکلار را دارید باید حتما از فروشنده های معتبر و قانونی اقدام به خرید این محصول نمایید. بهترین توصیه ای که به شما در این راستا داریم خرید آکریل ivoclar از نمایندگی فروش آکریل ایوکلار می باشد. در اینصورت خیال تان از بابت گارانتی، ضمانت اصالت و کیفیت محصول آسوده خواهد بود.
آکریل ماده ای حساس در دندانپزشکی است. این ماده نباید به هیچ عنوان ایجاد حساسیت نماید، دچار سایش شود، تغییر رنگ دهد و یا دچار ترک خوردگی و شکستگی گردد. آکریل ivoclar دارای انواع خودپخت و گرماپخت می باشد و در برابر تغییر رنگ دارای مواد پایدار کننده است. عدم شرینکیج و تغییرات حجمی، نداشتن حباب، پالیش پذیری و شفافیت و درخشش عالی از ویژگی های اکریل ایوکلار اصل می باشد. خرید آکریل ایوکلار اصل از توثکالا؛ نمایندگی فروش آکریل ایوکلار، این فرصت را به شما می دهد تا بتوانید از خدماتی چون ضمانت اصالت، کیفیت بهینه و گارانتی و ارسال سریع به تمام نقاط ایران بهره مند شوید.
بدون شک خرید آکریل ایوکلار از نمایندگی فروش اکریل ایوکلار منجر به حفظ اعتبار و آوازه شما نزد بیماران خواهد شد چرا که بیماران در بلندمدت متوجه کیفیت عالی آن خواهند شد. پزشکانی که به اشتباه از مواد اکریل به درجه کیفی پایین استفاده می کنند بی شک بعد از مدتی اعتبار و محبوبیت خود را نزد بیماران از دست می دهند. بنابراین اعتباری که آن را به سختی به دست آورده اید را با استفاده از مواد بی کیفیت از دست ندهید.

خرید عمده آکریل ایوکلار
بیمارستان های تخصصی که در حوزه دندانپزشکی ارائه خدمات می کنند روزانه تعداد مراجعین بسیار بالایی دارند بنابراین خرید جزئی مواد اولیه دندانپزشکی برای این مجموعه ها خالی از صرفه اقتصادی است. از آنجایی که اکریل یکی از اصلی ترین مواد اولیه در ساخت انواع پروتزهای کامل و پارسیل از نوع متحرک و هیبریدی می باشد و از آن در ساخت دندان مصنوعی، فرآیندهای ترمیم و بازسازی و ریلاین استفاده می شود باید موجودی همیشگی داشته باشد.
خرید عمده آکریل ایوکلار یک اقدام منفعت ساز برای مجموعه های درمانی در حوزه خدمات دندانپزشکی می باشد. بالا رفتن نرخ این مواد اولیه به موجب وارداتی بودن آن موجب خواهد شد تا مجبور به بالا بردن نرخ خدمات شوید. در حالی که با خرید عمده آکریل ivoclar می توانید برای مدت زمان طولانی نرخ ها را اقتصادی نگاه دارید و از بالا رفتن ناگهانی نرخ خدمات در مجموعه تان جلوگیری کنید.
از طرفی با کیفیت بودن یک ماده اولیه و اثبات این کیفیت به متخصص چیزیست که اعتماد و توجه او را نسبت به محصول جلب می کند. بنابراین سراغ خرید برندهای متفرقه نخواهد رفت. استفاده طولانی مدت از آکریل ایوکلار در واقع تبدیل به امضای شما پای خدمات تخصصی تان خواهد شد. پس با خرید عمده آکریل ivoclar از مجموعه توثکالا رضایت بیماران تان را همیشه در بالاترین سطح نگاه دارید چرا که این موضوع بی شک منجر به اعتبار و آوازه هر چه بیشتر شما در حرفه تان خواهد شد.

قیمت آکریل ایوکلار
بدون شک یکی از مهمترین دغدغه های اصلی بیماران این روزها نرخ خدمات دندانپزشکی است. بالا رفتن نرخ ها موجب شده تا افراد بیش از گذشته سراغ از نرخ های اقتصادی بگیرند. در نتیجه این یکی از اولین سوالاتی است که در باب خرید اکریل ایوکلار مطرح می شود؛ قیمت آکریل ایوکلار چقدر است؟
قیمت آکریل ایوکلار به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. یکی از مهمترین این فاکتورها نوع آکریل ivoclar است. همانطور که در بالا گفته شد آکریل ivoclar در قالب بسته بندی های پودری یا بطری های مایع به فروش می رسد. طبیعتا قیمت این دو نسبت به هم تفاوت هایی دارد. از طرفی شما می توانید آکریل ایوکلار را در قالب یک کیت یا پکیج خریداری کنید که درون آن هم آکریل ایوکلار پودری و هم آکریل ایوکلار مایع قرار دارد. قیمت خرید کیت آکریل ایوکلار نسبت به قیمت خرید این محصول به طور جداگانه مطمئنا متفاوت خواهد بود.
اکریل ایوکلار دارای انواع گرماپخت و خود پخت می باشد که تحت عنوان آکریل ایوکلار گرم و آکریل ivoclar سرد هم به فروش می رسد و دارای تنوع رنگی مختص به خود هستند. این مورد نیز به نوبه خود می تواند قیمت آکریل ایوکلار را تحت تاثیر قرار دهد.
حجم بسته بندی های آکریل ivoclar معمولا 500 میلی لیتر برای بطری های مایع و 1 کیلوگرم برای بسته بندی های پودری است. با این حال ممکن است برند ایوکلار تحت سیاست های خاص این مجموعه اقدام به عرضه آکریل ivoclar در حجم های مختلف نماید. تنوع در حجم و وزن بسته بندی ها به خودی خود عاملی برای تغییر قیمت آکریل ایوکلار خواهد بود. البته این را هم باید در نظر داشته باشیم که در خرید عمده آکریل ایوکلار هر چند حجم بالایی خریداری می شود و قیمت بیشتری باید پرداخت شود اما خریدهای عمده معمولا شامل برخی تخفیفات می شود که ممکن است به اقتصادی شدن قیمت نهایی خرید کمک کند.
از تمام این موارد که عبور کنیم به پارامترهای اقتصادی موثر در قیمت آکریل ایوکلار می رسیم. آکریل ivoclar یک محصول وارداتی است و قیمت آن تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز و دلار و نوسانات نرخ تورم داخلی و جهانی و تحولات بازار دستخوش تغییر می شود. به همین دلیل نمی توان از تاثیر مواردی چون پارامترهای اقتصادی و نرخ تقاضا برای خرید در قیمت آکریل ivoclar غافل شد.
ما در مجموعه توثکالا تمام سعی خود را نموده ایم تا با ارائه قیمت های اقتصادی و بهینه نسبت به سایر فروشگاه هایی عرضه کننده محصولات دندانپزشکی گامی مثبت در راستای بهینه سازی قیمت ها در حوزه دندانپزشکی برداشته باشیم. شما می توانید برای اطلاع از قیمت آکریل ایوکلار به وبسایت توثکالا مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما در این مجموعه تماس بگیرید.

خرید آکریل ایوکلار
خرید آکریل ایوکلار این روزها حسابی رونق بالایی گرفته است. از جمله دلایل بالا بودن نرخ فروش این اکریل می توان به تنوع رنگی مطلوب، استحکام و دوام عالی، پایداری در برابر حرارت، مقاومت در برابر سایش و قابلیت پردازش ساده و ظریف آن اشاره کرد. خرید آکریل ایوکلار برای دندانپزشکان و دندان سازها در واقع یک امتیاز مثبت و یک برگ برنده محسوب می شود. طبیعتا برای هر دندانپزشکی مهم است که خدماتش در قیاس با سایر رقبا و همکاران در سطح بالاتری قرار داشته باشد. یکی از مواردی که منجر به بالا رفتن سطح خدمات شما خواهد شد استفاده از مواد اولیه درجه یک و مرغوب است. آکریل ivoclar با بهره مندی از استاندارد ISO EN 20795-1 بهترین نتیجه را حاصل می کند که یقینا رضایت بیمار را در پی خواهد داشت.
آکریل ایوکلار یک باندینگ قوی بین دندان و لثه ایجاد می کند و به هیچ عنوان باعث لق شدن دندان ها نخواهد شد. این آکریل دچار تغییر رنگ نمی شود و به کمک آن می توان اقدام به ساخت پروتز پارسیل متحرک، دندان مصنوعی کامل، دنچر، پروتز هیبریدی و ریلان نمود. بهره مندی از پالیش پذیری مطلوب، عدم وجود هیچ گونه حباب و سفیدک درون آکریل و مقاومت مکانیکی بالای آکریل ivoclar از جمله مواردی است که به خرید هر چه بیشتر آن دامن زده است.
چنانچه شما نیز برای ارتقای کیفیت در حرفه خود قصد خرید آکریل ivoclar را دارید کافیست با کارشناسان ما در مجموعه توثکالا تماس حاصل نمایید تا از مشاوره رایگان قبل از خرید بهره مند شوید. ارائه ضمانت اصالت، گارانتی، ارائه قیمت های اقتصادی و ارسال سریع و ایمن به تمام نقاط ایران از جمله خدماتی است که خرید آکریل ایوکلار از توثکالا برای شما به دنبال خواهد داشت.

فروشگاه اینترنتی توثکالا
شما ‌می‌توانید تمامی محصولات و قیمت‌های آن‌ها در سایت توثکالا مشاهده بفرمائید. در صورت نیاز برای ارتباط بیشتر یا آشنایی با فرایند خرید، می‌توانید از طریق شماره ۰۹۱۲۳۴۱۲۸۵۴ از کارشناسان با تجربه ما در توثکالا راهنمایی و مشاوره بخواهید. همچنین از طریق واتساپ توثکالا و  اینستاگرام توثکالا  هم ما در خدمت شما هستیم.

بازگشت به لیست