دسته بندی نشده

خرید ماسک پزشکی و دندان پزشکی

ماسک

خرید ماسک امروزه به یکی از دغدغه های زندگی تبدیل شده است.  با یک سرچ ساده در فضای مجازی متوجه خواهید شد که برندها و شرکت های زیادی اقدام به ساخت ماسک در زمینه دندانپزشکی و پزشکی کرده است. این فراوانی برنده ها انتخاب را بسیار سخت کرده است. در کنار وجود برندهای مختلف، وجود یک سری افراد سودجو، که اقدام به ساخت ماسک های بی کیفیت می کنند این انتخاب را بسیار دشوارتر کرده است.  ماسک ها برای کارهای بسیار زیادی استفاده خواهد شد که می تواند از بروز مریضی های زیادی که از آلودگی هوا و تنفس دیگران است جلوگیری کند. برای اینکه بتوانید یک ماسک با کیفیت را خریداری کنند این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. ما نکاتی را درباره چگونگی خرید ماسک مناسب برای شما بیان خواهیم کرد.

ماسک دندان پزشکی

بسیاری از مردم در فصل های پاییز و زمستان به دلیل آلوده شدن، از ماسک های دندانپزشکی استفاده می کنند. بسیاری بر این باور هستند که ماسک های دندان پزشکی به دلیل پارچه ای بودن از ورود آلودگی به بدن انسان جلوگیری خواهد کرد. همچنین ماسک های دندانپزشکی به دلیل داشتن قیمتی ارزان، در زمان آلودگی هوا مورد استفاده بسیاری از مردم قرار می گیرد.

در واقع می توان گفت که ماسک های دندان پزشکی به هیچ عنوان گزینه مناسبی برای جلوگیری از آلودگی های هوایی و میکروبی مناسب نیست. ماسک های دندانپزشکی به نوعی ماسک های یکبار مصرف است که بعد از استفاده باید تعویض شود. در واقع بسیاری از  مردم با کارکرد و کارایی ماسک دندان پزشکی آشنا نیستند، به همین دلیل اقدام به استفاده از این ماسک در شرایط مختلف می کنند که باعث بروز مشکلاتی از جمله مشکلات تنفسی خواهد شد. برای جلوگیری از آلودگی هوا باید از ماسک های فیلتردار استفاده کرد.

ماسک دندان پزشکی توثکالا

کاربرد ماسک دندان پزشکی

ماسک دندان پزشکی ماسکی پارچه ای و یکبار مصرف است که بیشتر برای جلوگیری از بیماری های فیزیکی است تا میکروبی،  دندانپزشکان از این نوع ماسک ها برای جلوگیری از پاشیده شدن ترشحات بیماران خود استفاده می کنند. که بعد از استفاده آن را دور می ریزند و از یک ماسک دیگر استفاده می کند. این نوع ماسک ها از دماغ تا زیر چانه را تحت پوشش خود قرار می دهند. که این باعث می شود دیگر ترشحاتی وارد دهان و یا صورت دکتر نشود. افراد دیگر می توانند هنگام شستشو از این نوع ماسک ها استفاده کنند.

خرید ماسک دندان پزشکی

توجه داشته باشد حتما ماسک ها را از مراکز معتبر خریداری کنید. معمولا شما می توانید این ماسک ها را در داروخانه ها و یا فروشگاه هایی که تجهیزات خانگی می فروشند خریداری کنید. همچنین شما می توانید این ماسک ها را از سایت هایی که اقدام به فروش تجهیزات پزشکی می کنند خریداری کنید. به این نکته توجه کنید، هیچگاه از دوره گرد ها و مکان های نامعتبر  اقدام به خرید ماسک نکنید. چرا که ممکن است از مواد اولیه بی کیفیت ساخته شده باشد و به پوست شما صدماتی را وارد کند.

قیمت ماسک دندان پزشکی

قیمت ماسک های دندانپزشکی با توجه به بسته بندی ها تعیین می شود. در بسته بندی های مختلف تعداد ماسک ها متغیر است، که این متغیر بودن تعداد ماسک ها تاثیر مستقیم بر روی قیمت ماسک دارد. به طور میانگین میزان هزینه ای را که برای خرید ماسک دندان پزشکی باید پرداخت کنید 35.000 تومان است. این نوع قیمت برای ماسک هایی با کیفیت مناسب است. مواد اولیه ای که در ماسک ها به کار رفته است بسیار مهم است. و شما باید دقت زیادی به کیفیت ماسک کنید.

کاربرد ماسک پزشکی

ماسک پزشکی کاربردهای زیادی دارند. این ماسک بیشتر برای پزشکان مورد استفاده قرار می گیرد ماسک پزشکی ماسک یکبار مصرفی است که از از  الیاف پارچه ها درست می شود. این ماسک ها یکبار مصرف هستند و باید پس از استفاده دور انداخته شود و از یک ماسک جدید استفاده گردد. این ماسک برای حفاظت از دهان و بینی ساخته شده است و می تواند از بسیاری، بیماری های فیزیکی جلوگیری کند. همچنین این ماسک ها برای دیگر افراد مناسب است. بسیاری از افرادی که کارهای فنی انجام می دهند، می تواند از این ماسک ها استفاده کنند. همچنین می توان از این ماسک ها در زمان شستشوی خانه استفاده کرد.

انواع ماسک پزشکی

ماسک پزشکی انواع مختلفی دارد.

  • ماسک صورت

ماسک صورت ماسکی است که برای محافظت از دهان و بینی کاربرد دارد. این ماسک ها اغلب از جنس پارچه و کاغذ به شکل های ساده و طرح دار ساخته می شوند. این ماسک از طریق 2 کش در کنار به گوش ها آویزان می شود و جلوی دهان و بینی فیکس می شود. این نوع ماسک ها برای آشپزان بسیار مناسب است چرا که بهداشت را در هنگام آشپزی کردن حفظ می کند. همچنین بسیاری از خانم های خانه دار هم می توانند اقدام به خرید ماسک صورت کنند.

ماسک دندانسازی توثکالا

  • ماسک جراحی

این نوع ماسک ها مانند دیگر ماسک ها یک بار مصرف می باشند.  کارکنان بخش پزشکی بیمارستان ها در زمان عمل استفاده می کنند این ماسک ها از جنس پارچه هستند که برای جلوگیری از ترشحات کاربرد زیادی دارند. ماسک های جراحی معمولا دارای کیفیت بالاتری نسبت به دیگر ماسک ها هستند. یک ماسک جراحی معمولا دارای سه لایه است که به شکل مناسبی می تواند از ورود آلودگی به دهان و دندان جلوگیری کند. ماسک جراحی می تواند بهترین گزینه برای خرید ماسک باشد.

  • ماسک طبی

این نوع ماسک ها کیفیت بالاتری نسبت به سایر ماسک ها دارد و مناسب برای زمان هایی است که هوا آلوده است. تعیین نوع ماسک ها به خوبی می توانند در برابر آلودگی های هوا مقاومت کنند این نوع ماسک ها از چند لایه تشکیل شده اند که می توانند تا حدی از ورود میکروب جلوگیری کند. اگر به دنبال خرید ماسک در زمان آلودگی هوا هستند  بهتر است از این نوع ماسک خریداری کنید.

خرید ماسک پزشک

شما می توانید برای خرید ماسک پزشکی از طریق سایت های معتبر و داروخانه ها اقدام کنید. همچنین شما می توانید این ماسک ها را  از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. لطفا از خرید اجناس بی کیفیت خودداری کنید. قیمت ماسک های پزشکی بسته به تعداد بسته بندی ها مختلف است. شما می توانید با بررسی فضای مجازی بهتر از قیمت ها آگاه شوید

فروشگاه اینترنتی توثکالا

شما ‌می‌توانید تمامی محصولات و قیمت‌های آن‌ها در سایت توثکالا مشاهده بفرمائید. در صورت نیاز برای ارتباط بیشتر یا آشنایی با فرایند خرید، می‌توانید از طریق

با ما در ارتباط باشید. برای اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و خرید محصولات تجهیزات دندان سازی، با توثکالا تماس بگیرید. همواره بهترین تجهیزات دندان سازی با کیفیت را از ما بخواهید.

بازگشت به لیست