دسته بندی نشده

فروش انواع تجهیزات دندان سازی در توثکالا

خرید اینترنتی تجهیزات دندانپزشکی

امروزه با وجود پیشرفت تکنولوژی مشاهده می شود که انواع تجهیزات دندان سازی پیشرفت چشمگیری پیدا کرده که به دندانپزشکان کمک می کند تا در سریعترین زمان ممکن معالجه خود را انجام دهند و همچنین بیماران بدون هیچ دردی دندان شان را تعمیر کنند. حال لازم است بدانید که انواع تجهیزات دندان سازی در دسته های مختلفی قرار گرفته و در حال حاضر در فروشگاه توثکالا ارائه می شود که شما می توانید جهت سفارش هر کدام از این تجهیزات، به این فروشگاه مراجعه کنید. در ابتدا پیشنهاد می شود با این تجهیزات آشنا شده و سپس اقدام به سفارش آن کنید.

فروش انواع تجهیزات دندان سازی در توثکالا

در حال حاضر ارائه انواع تجهیزات و محصولات در فروشگاه های آنلاین این امکان را به مشتریان داده که در سراسر کشور در کمترین زمان ممکن محصول مورد نیاز خود را سفارش دهند. حال در اینجا مشاهده می شود که فروشگاه بزرگ توثکالا نیز چند وقتی است راه اندازی شده و در زمینه ارائه انواع تجهیزات دندان سازی خدمت رسانی می کند. در هنگامی که شما نیاز به هر کدام از این تجهیزات داشته باشید می توانید به این فروشگاه آنلاین مراجعه کرده و به راحتی محصول مورد نظر خود را تهیه کنید. به طور کلی باید توجه داشته باشید که انواع تجهیزات دندان سازی شامل یونیت صندلی دندانپزشکی، کمپرسور و ساکشن، تجهیزات لابراتواری و پروتزی دندانپزشکی، تجهیزات عمومی، تجهیزات جراحی، تجهیزات اندو، تجهیزات استریل، تجهیزات تصویربرداری و غیره می باشد. در ادامه این مطلب ما سعی کرده ‌ایم در خصوص تعدادی از مهمترین تجهیزات مطالبی را بیان کنیم. همچنین در هنگامی که شما قصد سفارش هر کدام از این وسایل را داشتید می توانید از مشاورین فروشگاه کمک گرفته و در خصوص کارایی و خصوصیت انواع دستگاه ها اطلاعات جامعی به دست آورید.

انواع تجهیزات دندان سازی توثکالا

تجهیزات استریل دندان پزشکی

یکی از مهمترین موارد در دندانپزشکی ها در حال حاضر استریل کردن وسایل دندانپزشکی می باشد، زیرا این امر در حوزه بهداشت از اهمیت زیادی برخوردار است. از این رو مشاهده می شود تجهیزات بسیار پیشرفته جهت استریل کردن و ضدعفونی نمودن وسایل دندانپزشکی ساخته شده که استفاده از آن می تواند بسیار ضروری به نظر برسد. با استفاده از این وسایل شما می توانید تمامی تجهیزات دندانپزشکی را ضدعفونی کرده و با کنترل عفونت از انتقال بیماری ها جلوگیری کنید. یکی از پرکاربردترین دستگاه ‌ها در زمینه ضدعفونی کردن تجهیزات، در دندانپزشکی ها اتوکلاو ها می باشد.

تجهیزات استریل دندان پزشکی توثکالا

یونیت دندانپزشکی

و اما یکی دیگر از مهمترین انواع تجهیزات دندان سازی یونیت صندلی دندانپزشکی می باشد که لازم است دندانپزشکان در هنگام انتخاب این وسیله زمان مناسبی را صرف کنند و به بررسی و ارزیابی تمامی و جهات آن بپردازند. انتخاب درست صندلی دندانپزشکی علاوه بر اینکه می ‌تواند راحتی بیمار را به ارمغان بیاورد طبیعتاً دندانپزشکی نیز خواهد توانست تسلط کافی بر روی بیمار داشته و عمل‌ های جراحی یا و غیره را به راحتی انجام دهد. توجه داشته باشید محصولات یونیت دندانپزشکی ارائه شده در فروشگاه توثکالا از برند های برتر جهان بوده با این حال شما می توانید خرید مطمئن داشته باشید.  تمامی صندلی های دندانپزشکی دارای دو موتور بوده که یک موتور برای قسمت نشیمن گاه و بالا و پایین کردن آن بوده و موتور دیگر جهت جابجایی پشتی می باشد. قابلیت های متعددی که در این صندلی ها وجود دارد می تواند منجربه راحتی کار دندانپزشک شود.

یونیت دندانپزشکی توثکالا

تجهیزات اندو دندان سازی

دسته دیگر از مهمترین انواع تجهیزات دندان سازی تجهیزات اندو دندان بوده که به طور کلی باید بدانید استفاده از این تجهیزات منجر می‌ شود تا دقت در دندانپزشکی بالا رفته و در زمان کمتری درمان صورت گیرد. یکی از دستگاه‌ های پیشرفته دندانپزشکی، دستگاهی است که برای عصب کشی، تخلیه کانال ریشه و درمان ریشه دندان از آن استفاده می شود. در این دستگاه هر فایل شکل مخصوص خود را داشته و از فایل های مختلفی در آن استفاده می شود، به طوری که این فایل ها به شکل کانال ریشه دندان در آمده و موجب می‌ شود تا عصب کشی و درمان ریشه دندان با کیفیت بالایی صورت گیرد. با استفاده از این دستگاه ها دیگر روش ‌های سنتی کارایی خود را از دست داده و طبیعتاً دقت و سرعت بالایی این کار موجب می شود که بیمار احساس درد کمتری داشته و نتیجه نهایی نیز مورد قبول واقع شود.

تجهیزات اندو توثکالا

انواع تجهیزات دندان سازی پرتابل

به طور کلی می توان گفت انواع تجهیزات دندان سازی پرتابل به گونه ای بوده که به صورت قابل حمل است و همراه همیشگی دندانپزشک می باشد. این تجهیزات قابلیت های خاصی دارد و امکان استفاده از آن در شرایط مختلف و خاص وجود دارد. معمولاً تجهیزات پرتابل در ابعاد کوچک و حجم کم ساخته شده از این رو امکان جابجایی آن بسیار راحت است، در حالی که هیچ گونه کمبودی در هنگام کار با این دستگاه ها احساس نمی شود. به عبارت دیگر همان اندازه که تجهیزات دیگر دندانپزشکی کاربرد دارند، از این تجهیزات نیز می توان استفاده کرد. این تجهیزات به صورت کاملاً ساده باز شده و آماده ی استفاده می‌ شوند و در پایان کار نیز دندانپزشک می‌ تواند به همان سادگی آن را جمع کرده و جهت استفاده مجدد، آن را از نقطه ای به نقطه دیگر انتقال دهد.جالب است بدانید با استفاده از تجهیزات پرتابل دندانپزشکی می توان یک اتاق ساده و معمولی را به راحتی به یک دندانپزشکی حرفه ای تبدیل کرد.

انواع مواد دندان سازی

حال پس از این که در خصوص انواع تجهیزات دندان سازی اطلاع پیدا کردید لازم است در مورد مواد مصرفی در دندانپزشکی و دندان سازی نیز اطلاعاتی به دست آورید. به طور کلی باید بدانید جنس مواد پرکننده دندان متناسب با نیاز شما و محل پوسیدگی دندان انتخاب می شود. طلا یکی از مواد استفاده شده برای پر کردن دندان است که به خوبی توسط بافت های لثه تحمل شده و البته دوام بالایی دارد، با تمام این موارد باید بدانید این مواد پرکننده دندان از قیمت بالایی برخوردار است. امالگام دیگر ماده استفاده شده برای پرکننده دندان می باشد که از فلزاتی چون جیوه، قلع، سرب، روی و نقره می باشد. کامپوزیت سفید نیز به دلیل رنگ سفید که با دندانها هماهنگ است برای پر کردن ناحیه دندان های پیشین که در معرض دید هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد و ما آخر این دسته از مواد پرکننده دندان پرسلین می باشد که مقاوم با لم بوده و می توان آنها را به رنگ دندان ‌ها نیز هماهنگ کرد‌.

فروشگاه اینترنتی توثکالا

شما ‌می‌توانید تمامی محصولات و قیمت‌های آن‌ها در سایت توثکالا مشاهده بفرمائید. در صورت نیاز برای ارتباط بیشتر یا آشنایی با فرایند خرید، می‌توانید از طریق

با ما در ارتباط باشید. برای اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و خرید محصولات تجهیزات دندان سازی، با توثکالا تماس بگیرید. همواره بهترین تجهیزات دندان سازی با کیفیت را از ما بخواهید.

بازگشت به لیست