دسته بندی نشده

فروش انواع تجهیزات مصرفی دندان سازی و دندان پزشکی در توثکالا

فروش لوازم مصرفی دندان پزشکی با بهترین کیفیت

امروزه علم پزشکی در زمینه تولید محصولات و تجهیزات دندان سازی توانسته است به پیشرفت های قابل ملاحظه ای دست پیدا کند. تجهیزات مصرفی دندان سازی شامل موارد مختلفی است که در چند گروه تقسیم بندی می شوند. استفاده از تجهیزات مدرن و با کیفیت در دندان پزشکی موجب رضایت هر چه بیشتر مصرف کنندگان می شود. یکی از فروشگاه های عرضه کننده این تجهیزات، توث کالا است که تجهیزات دندان سازی را با قیمت مناسب و بهترین و با کیفیت ترین نوع ارائه می دهد.

تجهیزات مصرفی دندان سازی

تجهیزات به کار برده شده برای دندان پزشکی شامل طیف گسترده ای از رشته مهندسی پزشکی می باشد. در این مقاله به بررسی تجهیزات مصرفی دندان سازی می پردازیم. این تجهیزات دارای تنوع بالایی بوده و هر کدام از این وسایل دارای کاربرد مختص به خود می باشند. در در سراسر دنیا به ویژه در کشورمان، علم دندان پزشکی از علوم در حال گسترش و پیشرفته به شمار می آید‌ برای اینکه یک مطب دندان پزشکی را بتوان راه اندازی کرد، لازم است که وسایل و تجهیزات مورد نیاز در این زمینه را تهیه کرد.

همچنین برای اینکه بتوان در این حوزه خدمات بهتری را ارایه داد، لازم است که از تجهیزات مدرن، به روز و مقرون به صرفه ای استفاده شود‌. امروزه با وجود پیشرفتی که در زمینه تجهیزات پزشکی به وجود آمده است، در مناسبت های مختلف نمایشگاه ها و فروشگاه های گوناگونی به فروش تجهیزات مصرفی دندان پزشکی می پردازند. شرکت های تولید کننده در این زمینه با ارایه تجهیزات مختلف توانسته اند به گسترش بالایی دست پیدا کنند.

برای خرید دندان مصنوعی بتا دنت از سایت توثکالا با ما در ارتباط باشید.

ابزار و لوازم عمومی یکبار مصرف دندانپزشکی توثکالا

انواع تجهیزات دندان سازی

تقسیم بندی تجهیزات مصرفی دندان سازی در ۹ دسته است . این وسایل و تجهیزات اصلی که برای خدمات دندان سازی و دندان پزشکی به کار می روند، شامل: تجهیزات و دستگاه‌ها، یونیت، اینسترومنت، قطعات، مواد مورد نیاز ترمیم و پروتزهای دندانی، اندودانتیکس، لوازم مصرفی بهداشت دهان و دندان، مواد عمومی مصرفی و وسایل مورد نیاز در جراحی می باشند. لازم به ذکر است که هر کدام از این مواد و تجهیزات مصرفی در دندان پزشکی شامل تجهیزات جزئی تر و زیر شاخه های دیگری هستند. این تجهیزات پزشکی توسط شرکت های داخلی و خارجی تولید می شوند. مواد و تجهیزات نام برده شده در زمینه دندان پزشکی همواره در حال گسترش و پیشرفت در ساختار و عملکرد می باشند و هر روز شاهد ورود تجهیزات در انواع مختلف به بازار هستیم.

لازم است که برای خرید و تهیه این تجهیزات مصرفی دندان سازی دقت شود که شرکت های معتبر و شناخته شده را انتخاب کرد. خرید تجهیزات با کیفیت از مراکز معتبر موجب می شود که بیماران رضایتمندی بیشتری داشته باشند. همچنین اگر تجهیزات پیشرفته و مدرن که دارای کارآمدی بالایی هستند، خریداری شوند، خدمات دندان پزشکی موثر و آسان تر انجام خواهد شد و این موضوع دارای اهمیت بالایی می باشد.

دسته بندی توثکالا

فروش تجهیزات مصرفی دندان سازی در توث کالا

در داخل کشور محصولات و تجهیزات مصرفی دندان سازی در انواع گوناگونی تولید می شود که هر کدام دارای کاربرد مختلفی می باشند. این محصولات در اختیار فروشندگان تجهیزات دندان پزشکی قرار گرفته و محصولاتی که تولید می شوند دارای دارای کیفیت بسیار بالا و بهترین کاربردها هستند. یکی از شرکت های موفق در این زمینه توث کالا است که انواع تجهیزات دندان سازی و وسایل مصرفی دندانپزشکی به همراه زیر شاخه های آن را عرضه می کند. این شرکت به منظور کسب رضایتمندی متقاضیان بهترین نوع از محصولات استریل و یکبار مصرف را ارایه می دهد و به دنبال خرسندی هر چه بیشتر مصرف کنندگان می باشد.

برای خرید دندان مصنوعی اچ پلاس از سایت توثکالا با ما در ارتباط باشید.

دندان مصنوعی ایرانی و خارجی

معرفی آکریل ها

یکی از انواع تجهیزات مصرفی دندان سازی که دارای کاربرد بسیار است، انواع آکریل می باشد. شرکت توث کالا انواع آکریل را با کیفیت بالا عرضه می کند. از جمله تجهیزات اکریلیک که این شرکت برای مصرف کنندگان و متقاضیان عرضه می کند، مواردی مانند آکریل خود پخت مخصوص ۵۰۰ گرمی، مایع آکریل گرماپخت ۵۰۰ میلی لیتر، آکریل گرماپخت قرمز آکروسان ۱۰۰۰ گرمی، آکریل گرماپخت سبز ۱۰۰۰ گرمی،مایع آکریلیک ۲۵۰ میلی لیتری و پودر آکریل گرماپخت ۱۰۰۰ گرمی را می توان نام برد. این ماده در انواع مختلف مایع، جامد و پودر به مار برده می شود و در قسمت های مختلف دندان پزشکی از آن استفاده می شود.

مایع آکریل ایوکلار

معرفی انواع تجهیزات یکبار مصرف دندانپزشکی

انواع تجهیزات مصرفی دندان سازی در انواع مختلفی مانند دستکش های یکبار مصرف، دستکش های استریل، آینه های گوناگون کانند آینه آسا، آینه های تکی و آینه تک رنگ به فروش می رسند.

یونیت‌ها

یونیت ها از دیگر تجهیزات مهم و کاربردی در دندان پزشکی محسوب می شوند که دارای چهار قسمت صندلی، جعبه باکس، کراشوار و چراغ می باشد.

سر سوزن ها

از دیگر تجهیزات مصرفی دندان سازی می توان سر سوزن های کوتاه و بلند، سر سوزن‌های ترمو و سر سوزن استند استیل فولادی را نام برد که دارای کیفیت لازم بوده و از جمله محصولات مهم شرکت توث کالا به شمار می آید.

کمپرسورها

نوع دیگری از وسایل و تجهیزات پر فروش در دندان سازی کمپرسورها هستند که شرکت های مختلف آنها را تولید می کنند و آنها را به مصرف کنندگان عرضه می نمایند‌.

لایت کیور

یکی از دستگاه های پر کاربرد و دارای اهمیت که جهت استریل کردن نوک سوزن ها و قلم های دستگاه ها استفاده می شود، لایت کیور است. این دستگاه می توان با روش های کم خطر و جدید کار استریلیزاسیون را کرده و جلوی آلودگی های ممکن را خواهد گرفت.

کاویترون

در خدمات و تجهیزات مصرفی دندان پزشکی یکی از دستگاه های مهم کاویترون است که برای جرمگیری دندان به کار می رود و دارای طرفداران زیادی می باشد. این دستگاه یکی از موارد مهم در لیست فروش تجهیزات مصرفی دندان سازی است.

تجهیزات قابل حمل در دندان سازی

شرکت های مختلف داخلی و خارجی از جمله تجهیزات پرفروشی که در زمینه دندان سازی دارند، وسایل و تجهیزات قابل حمل و نقل می باشد که دارای کاربرد زیادی هستند. این تجهیزات می توانتد به راحتی در دسترس پزشک قرار گیرند و از جمله مزایایی که دارد، عدم نیاز به جابجایی دائمی بیمار یا زاویه دسترسی پزشک معالج به بیمار می باشد. این وسایل معمولا در وزن بسیار سبک و سایزهای کوچک تولید می شوند و به راحتی می توان آنها را پس از استفاده جمع آوری کرد. همچنین متعلقات داخل دستگاه به راحتی قابل تعویض می باشد.

فروشگاه اینترنتی توثکالا

شما ‌می‌توانید تمامی محصولات و قیمت‌های آن‌ها در سایت توثکالا مشاهده بفرمائید. در صورت نیاز برای ارتباط بیشتر یا آشنایی با فرایند خرید، می‌توانید از طریق

با ما در ارتباط باشید. برای اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و خرید محصولات تجهیزات دندان سازی، با توثکالا تماس بگیرید. همواره بهترین تجهیزات دندان سازی با کیفیت را از ما بخواهید.

بازگشت به لیست