1-درباره وب سایت

1-1- به سایت فروشگاه توثکالا – toothkala.ir خوش آمدید. فروشگاه اینترنتی توثکالا این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که از میان تعداد متنوعی از محصولات حوزه دندانپزشکی که برای فروش از طریق وب سایت فهرست‌بندی شده‌اند و نیز جداگانه دارای لیست قیمت عمده کد بندی شده می باشند به جستجو و خرید بپردازید. فروشگاه توثکالا این خدمات را به وسیله اعطای دسترسی شما به محتوای وب سایت فراهم می‌کند. ضمنا هزینه های خرید حضوری و خطرات جاده ای را برای شما عزیزان کاهش داده است که بتوانیم به عنوان نماینده شما در کل شهرهای ایران هم محصولات خود و هم محصولات سایر همکاران را با کیفیت تضمینی و قیمت مناسب عرضه نماییم.

2-1- فروشگاه توثکالا این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاح دید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که فروشگاه توثکالا شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌کند، از تلاش‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد به بروزرسانی‌های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وب سایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار ترتیب اثر داده می‌شود.

لازم است قبل از دسترسی و استفاده از خدمات وب سایت حتما شرایط و ضوابط پیش رو را با دقت مطالعه نمایید. سوالات خود را در مورد این شرایط و ضوابط از طریق آدرس ایمیل مندرج در سایت با ما در میان بگذارید.

– پذیرش شرایط

شما با ادامه استفاده از وب سایت فروشگاه توثکالا نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید.

– ثبت نام برای استفاده از وب سایت

1-3 – نخستین گام برای دسترسی به وب سایت فروشگاه توثکالا این است که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید. در بخشی از فرآیند ثبت نام در سایت ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید نظیر:

 

 • نام و نام خانوادگی
 • آدرس ایمیل
 • شماره تلفن
 • آدرس و کد پستی

2-3 – شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این وبسایت می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است.

3-3- زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضو وب سایت فروشگاه توثکالا محسوب می‌شوید و محدودیت‌های این شرایط و ضوابط را می‌پذیرید. به عنوان یک عضو دسترسی سریع به خدمات سایت به شما اعطا می‌شود.

4-3 – شما در شرایط زیر مجاز به استفاده از وب سایت و پذیرش ضوابط نیستید:

 

 • زمانی که شما هنوز به سن قانونی برای انعقاد قرارداد نرسیده باشید.
 • شما شخصی باشید که مطابق قوانین این کشور یا کشورهای دیگر از جمله کشورهایی که در آن ساکن هستید یا از خدمات وبسایت در آن استفاده می‌کنید، از دریافت خدمات منع شده باشید.

5-3 – اطلاعات شخصی شما در وب سایت فروشگاه توثکالا به وسیله سیاست‌های حریم خصوصی مدیریت می‌شود.

– تعهدات کاربران

1-4- شما به عنوان عضو وب سایت می‌پذیرید که از موارد زیر پیروی کنید:

 

 • استفاده شما از وب سایت مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وب سایت و یا هر قانون، مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعمل‌های قانونی در حوزه‌های مربوطه ممنوع نشده باشد.
 • شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.
 • هرگونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. شما میپذیرید که بلافاصله فروشگاه توثکالا را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شده‌اید مطلع سازید.
 • دسترسی و استفاده از این وبسایت محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این وب سایت فراهم می کند.
 • شما می‌پذیرید که تبلیغات تجاری، لینک‌های وابسته و سایر انواع درخواست ها بدون اطلاع رسانی قبلی از سایت حذف می‌شود و این امر ممکن است منجر به قطع خدمات خرید شما هم شود.  در صورت بروز استفاده غیر قانونی و غیر مجاز از وبسایت اقدامات قانونی مناسب توسط این فروشگاه صورت خواهد گرفت.
 • شما متعهد می‌شوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات وبسایت نمی‌نمایید.
 • شما متعهد می‌شوید که وظیفه بروزرسانی کردن اطلاعات خود در سایت را به عهده بگیرید و این وب سایت هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.

2-4- استفاده از وب سایت و مطالب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:

 

 • برای اهداف غیر قانونی
 • برای نقض مقررات داخلی و بین المللی
 • برای نقض حقوق مالکیت فکری وب سایت و حقوق مالکیت فکری دیگران
 • برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی
 • برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده
 • برای آپلود یا انتقال ویروس‌ها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وب سایت‌های دیگر و یا اینترنت تاثیر می‌گذارد.
 • برای جمع‌آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن
 • برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی

این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.

– خرید محصولات و ضوابط بازگشت

1-5- برای استفاده از کالاهای موجود در وب سایت فروشگاه توثکالا، باید هزینه خرید تعیین شده در وبسایت برای محصول مورد نظر را بپردازید. که این امر از طریق صدور فاکتور های این شرکت و صرفا به شماره حساب های اعلامی توسط این شرکت می باشد.

2-5- پرداخت هزینه خرید ممکن است از طریق یکی از ارائه دهندگان درگاه‌های پرداخت تایید شده در وب سایت صورت بگیرد.

شما تضمین می کنید که برای استفاده از خدمات وب سایت با این خدمات به طور کامل آشنایی دارید و محدودیت‌های ناشی از شرایط و ضوابط مورد استفاده، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به وسیله درگاه‌های پرداخت ایجاد می‌شوند، می‌پذیرید.

3-5- بعد از پرداخت، قیمت خرید به وسیله فروشگاه توثکالا تایید می شود. شما تاییدیه‌ای دریافت خواهید کرد که نشان دهنده این است که پرداخت شما توسط فروشگاه توثکالا دریافت شده است و ممکن است این وب سایت جزئیات خرید را برای استفاده در آینده ضبط کند.

4-5 – فروشگاه توثکالا ممکن است بنا به صلاحدید خود بازپرداختی را برای بازگرداندن محصولات در بازه زمانی 48 ساعت در صورتی که محصول در هنگام حمل آسیب دیده باشد، فراهم کند. شما می‌پذیرید که مسئولیت هر گونه هزینه حمل و نقل مربوط به هر گونه بازپرداخت به عهده کاربر مورد نظر است.

– ضمانتنامه

محصولات فروشگاه توثکالا با تضمین‌هایی که مطابق قوانین حمایت از مصرف کننده این کشور است، ارائه می‌شود. شما حق دارید که جایگزین یا بازپرداختی برای خرابی عمده محصول داشته باشید. شما همچنین حق دارید که اگر محصولات از کیفیت قابل قبول برخوردار نبود، از ما بخواهید که جایگزین یا تعمیر کنیم.

7– تحویل

1-7 – شما می‌پذیرید که خدمات تحویل محصول از طریق شرکت‌های تحویل ثالث مثل شرکت پست یا شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب مشتری انجام می‌شود.

2-7 – در ارائه خدمات، فروشگاه توثکالا ممکن است گزینه‌های مختلف تحویل و بیمه ارائه شده توسط ارائه دهندگان خدمات تحویل را پیشنهاد دهد. شما می‌پذیرید که فروشگاه توثکالا ارائه دهنده گزینه‌های تحویل و بیمه نیست و صرفا تسهیل کننده تعامل شما با ارائه دهندگان خدمات تحویل می‌باشد و لذا در قبال هیچ گونه خسارت یا آسیب، از دست دادن سود یا فرصت یا خسارت به حسن نیت که ناشی از یا در ارتباط با خدمات تحویل است، در برابر کاربران مسئولیتی ندارد.

3-7 – در مواقعی که محصولی در طول خدمات تحویل گم می‌شود یا آسیب می‌بیند، شما باید:

 

 • به طور مستقیم با ارائه دهنده خدمات تحویل تماس بگیرید تا درخواست بازپرداخت و یا درخواست استفاده از بیمه را در دسترس داشته باشید.
 • از طریق ایمیل یا تلفن با این وب سایت نیز در ارتباط باشید تا مشخص شود که چگونه محصولات در حمل و نقل آسیب دیده است، بنابراین از این طریق ما قادر هستیم که در این مورد تصمیم بگیریم که آیا ارائه دهنده خدمات تحویل به جهت چنین نقصی باید از لیست ارائه خدمات ما حذف شود یا خیر.

8– کپی رایت و مالکیت معنوی

1-8- وبسایت، خدمات و تمامی محصولات مرتبط با این وب سایت موضوع کپی رایت هستند. مطالب و موضوعات وبسایت از جمله نوشته ها، عکس ها، ویدیوها، لوگوها و ویس ها ذیل قانون این کشور و معاهدات بین المللی تحت حمایت کپی رایت قرار می‌گیرند.

2-8- فروشگاه توثکالا تمامی حقوق و منافع مرتبط با وبسایت را حفظ می‌کند:

 

 • نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری، طرح صنعتی، ثبت اختراع و کپی رایت این وب سایت
 • حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاری، طرح صنعتی، علامت تجاری و …

– 9 حریم خصوصی

این وب سایت حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می‌کند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از برنامه و یا خدمات ارائه شده است، به سیاست حفظ حریم خصوصی این وب سایت مربوط می‌شود.

10 – سلب مسئولیت عمومی

1-10- این وب سایت هیچ گونه ضوابط، ضمانت، نمایندگی‌ها یا شرایطی را در رابطه با سایر محصولات به غیر از موارد مطابق با این شرایط و ضوابط ایجاد نمی‌کند.

2-10- این وبسایت هر گونه تلاش برای اطمینان از اینکه محصول دقیقا در وبسایت نشان داده می‌شود، به کار می‌گیرد هر چند که اندازه، رنگ و بسته بندی ممکن است با آنچه که در وبسایت نمایش داده شده، متفاوت باشد.

این وب سایت تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد که تا جایی که مقدور است تصویر و رنگ محصولات را دقیق نشان دهد ولی نمی‌تواند دقیق بودن صفحه نمایش سیستم شما را تضمین کند و در صورت مغایرت مسئولیتی به عهده ما نیست.

3-10- قیمت محصولات و خدمات بدون اطلاع رسانی قبلی می‌تواند تغییر کند و در این مورد وبسایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.

4-10- ممکن است اطلاعاتی در وبسایت وجود داشته باشد که همراه با خطاها و اشتباهاتی باشد و یا اینکه اشکالاتی مرتبط یا توضیحات محصولات و یا در قسمت درخواست‌ها وجود داشته باشد. این حق برای این وب سایت محفوظ است که این اشتباهات و اشکالات را برطرف کرده و این موارد را تغییر داده و بروزرسانی کند و حتی ممکن است درخواستی را به جهت وجود این اشکالات بدون اطلاع قبلی رد کند و از این جهت مسئولیتی متوجه این وب سایت نیست. این اطلاعات و به بروزرسانی‌ها را هر جا که نیاز باشد، مطابق با قانون انجام می‌دهیم.

11– محدودیت مسئولیت

-1-11 مسئولیت کل این وب سایت ناشی از یا در ارتباط با خدمات یا این شرایط و ضوابط است.

-2-11 لینک‌های ثالث موجود در این وبسایت ممکن است مستقیما شما را به سایت‌هایی هدایت کند که به این وب سایت وابسته نیستند. ما این سایت‌ها را تضمین نمی‌کنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این سایتها در برابر کاربران نداریم. هم‌چنین مسئول ضرر و خسارتی که به واسطه استفاده از محصولات، خدمات و یا سایت‌های ثالت وارد می‌شود هم نیستیم.

-3-11 این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 -12 نظرات کاربران

1-12 – اگر در هر زمانی بدون درخواست یا با درخواست ما، شما از طریق ایمیل، به صورت آنلاین و از هر راه متداول دیگری نظری را ارسال نمایید، این حق برای ما محفوظ است که بدون ویرایش و اعمال محدودیت آن را در هر رسانه‌ای استفاده کنیم و در برابر این نظرات ملزم به محفوظ نگه داشتن، جبران خسارت در صورت فاش شدن و پاسخ به همه آن‌ها نیستیم.

-2-12 ما این اختیار را داریم که بنا به صلاحدید خود هر محتوایی را که غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید، مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم.

3-12- شما می‌پذیرید که نظرات شما غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید و در تضاد با حقوق دیگران و این شرایط و ضوابط نباشد. در واقع شما مسئولیت هر ایمیلی را که از طرف شما ارسال می‌شود، به عهده دارید.

13. احراز شرکت توثکالا

این شرکت دارای اینماد بوده که در خود سایت بخش نماد های ما قابل رویت می باشد. ضمنا محل شرکت در خود سایت و نیز گوگل مپ احراز شده است و قابل بررسی توسط مشتران می باشد.

پایان