سلامت دهان و دندان

دندان مصنوعی چیست؟

دندان مصنوعی چیست؟

دندان مصنوعی چیست؟ دندان های متحرکی هستند که از جنس اکریلیک پلاستیک، نایلون یا از نوع فلزی ساخته‌و تولید می شوند. این نوع دندان‌ها به صورت مناسب و فیکس روی لثه قرار می‌گیرند تا جایگزین دندان‌های طبیعی از دست‌رفته شوند و مشکلات ناشی از عدم وجود دندان را برطرف نمایند.
جاهای خالی به جا مانده از دندان هایی که از دست رفته‌اند می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در خوردن و آشامیدن و همچنین نحوه صحبت کردن فرد شوند و در صورتی که فقط برخی از دندانها از دهان خارج شوند دندان‌های باقی ممکن است به طرف فضای خالی کج شوند. این مشکلات را میتوان با استفاده کردن از پروتز دندان مصنوعی تا حد بسیار زیادی حل کرد.
برای خرید مایع آکریل آکروسان آبی از سایت توثکالا با ما در ارتباط باشید.

دندان مصنوعی چیست؟

نوع و رنگ دندان مصنوعی
دندان‌های مصنوعی انواع مختلفی دارند و بسیار به روزتر و راحت‌تر از مدل‌های پیشین خود هستند. در گذشته اگر دندان خود را از دست می‌دادید امیدی به  ترمیم آن دندان وجود نداشت و یا ترمیم آن بسیار سخت بود. امروزه انواع و اقسام مختلفی از دندانهای مصنوعی به راحتی برای هر فردی قابل استفاده است و می‌تواند جایگزین خوبی برای دندان‌های از دست رفته خودش باشد. در این بخش می‌توانید انواع دندانهای مصنوعی موجود در توثکالا را ببینید.
انواع پروتز دندان: ست کامل پروتز دندان، دندان مصنوعی جزئی، و انواع ایمپلنتها و روکشها از این موارد هستند.
متخصصان دندانسازی، باتوجه به فاکتورهای خاصی دندان های مصنوعی را تولید می کنند. از مهمترین این فاکتورها علاوه بر جنس، رنگ دندانهای مصنوعی می‌باشد. توجه کنید که دندانهای پروتز باید یک رنگ باهم و همرنگ دندان طبیعی باشند. در این میان ما نهایت تلاشمان را برای رعایت اصول استفاده از پروتزهای طبیعی نما می کنیم.
مجموعه توثکالا محصولات بینظیری از مواد ترمیمی و پروتز دندانپزشکی و ست دندانپزشکی و نیز محصولات آندودانتیکس را معرفی می کند.

خرید دندان مصنوعی
بدون شک یکی از نگرانی های بزرگ هر فرد، درست زمانی که در حال پا گذاشتن به سنین پیری و کهولت سن است، نگرانی در مورد از دست دادن دندان ها می باشد. برخی افراد از دندان مصنوعی هراس دارند. برخی حتی از فکر کردن به اینکه از دندان مصنوعی استفاده کنند دچار دلهره می شوند. 
اما اگر می دانستید که دندان مصنوعی هایی که امروزه روز به کمک نوین ترین و بهترین تکنولوژی های روز دنیا تولید می شوند تا چه حد دارای کیفیت، ظرافت، اصالت و استحکام هستند و چه ظاهر نچرالی دارند، خودتان برای خرید این محصول و استفاده از آن داوطلب می شدید.
برای خرید وج چوبی دندانپزشکی مینا از سایت توثکالا با ما در ارتباط باشید.
خرید دندان مصنوعی اساسا به عمده متخصصین دندان می باشد. دندانپزشکان با توجه به پارامترهای مهمی چون بودجه بیمار، تناژ پوستی و رنگ لثه ها، رنگ دندان های اصلی، برند تولید کننده، میزان مقاومت مورد نیاز دندان، ظرافت و زیبایی دندان مصنوعی و کیفیت و اصالت آن، اقدام به خرید این محصول می نمایند. 
برخی از این محصول ها دارای ظاهری فوق العاده نچرال و شیک هستند با دندان های طبیعی مو نمی زنند. بی شک تکنولوژی ساخت دندان مصنوعی می تواند عاملی موثر در این موضوع باشد.

قیمت دندان مصنوعی
هزینه ای که شما بابت خرید دندان مصنوعی پرداخت می کنید در واقع هزینه یک لبخند شیک و زیبا است. قیمت این محصول یکی از اصلی ترین دغدغه های بیماران می باشد. بسیاری از بیماران از دندانپزشکان می خواهند تا دندان مصنوعی با قیمت اقتصادی و بهینه خریداری کنند. در واقع قیمت این محصول به پارامترهای زیادی بستگی دارد. 
برای خرید دندان مصنوعی ناتورا از سایت توثکالا با ما در ارتباط باشید.
یکی از این پارامترها برند تولید کننده است. برندهای ایرانی و خارجی زیادی در بازار ایران عرضه می شوند که از لحاظ قیمتی متفاوت از یکدیگر هستند. نمی توان کیفیت عالی برندهای آمریکایی، ژاپنی و سوئیسی و ایتالیایی را انکار کرد با این حال اگر به دنبال اقتصادی ترین قیمت دندان مصنوعی هستید، برندهای ایرانی و با کیفیت گزینه مطلوبی هستند.
از دیگر پارامترهای موثر در قیمت این محصول، جنس دندان مصنوعی است. دندان مصنوعی عمدتا از جنس موادی مانند رزین اکریلیک، پلی متیل متاکریلات و کامپوزیت هستند. نوع و درصد ترکیباتی و افزودنی هایی که در ساخت این محصول استفاده می شود متفاوت است و این موضوع تاثیر مستقیم و پر رنگی در قیمت دندان مصنوعی دارد.
قدرت باندینگ با لثه، ثبات رنگ دندان مصنوعی، تعداد لایه ها، جنس روکش، ظرافت و زیبایی، تعداد پخت های دندان مصنوعی، قدامی یا خلفی بودن دندان ها، تعداد دندان های موجود در پکیج، مقاومت در برابر سایش و ضربه، میزان درخشش دندان مصنوعی و سایز دندان مصنوعی همگی از جمله مواردی هستند که در قیمت این محصول تاثیر گذار می باشند. 
معمولا دست دندان های مصنوعی دارای قیمت بیشتری نسبت به ست های شش تایی و هشت تایی می باشند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دندان مصنوعی با کارشناسان ما در توثکالا در تماس باشید.
برای خرید پین داخل کانال از سایت توثکالا با ما در ارتباط باشید.
انواع دندان مصنوعی
دندان مصنوعی دارای تنوع بسیار بالایی می باشد. برندهای زیادی در ایران و خارج از کشور در زمینه تولید انواع این محصول فعال هستند. این برندها هر کدام مدل های مختلفی از دندان مصنوعی را ارائه داده اند که در تعداد لایه ها، تعداد پخت ها، ثبات رنگ، قدرت باندینگ، مقاومت سایشی، ظاهر، ظرافت، نوع ترکیبات و افزودنی ها، جنس روکش، رنگ، سایز و تیپ متفاوت هستند. بنابراین شما می توانید انواع این محصول را در تناژهای رنگی متفاوت با درجات مختلفی از استحکام و دوام و درخشش خریداری کنید.
به طور مثال اگر به دنبال دندان مصنوعی با درخشش عالی هستید می توانید سراغ خرید انواع این محصول با پوشش سرامیک بروید. در واقع برندهای تولید کننده به قدری در ساخت انواع دندان مصنوعی تنوع به خرج داده اند که محال است بیماران به نوع خاصی از این محصول رضایت ندهند.
برای خرید ست تجهیزات دندانپزشکی از سایت توثکالا با ما در ارتباط باشید.
شما می توانید انواع دندان مصنوعی را در ست های شش تایی و هشت تایی در قالب دندان های خلفی و قدامی در تیپ های کراس بابت، اوربایت و نرمال بابت خریداری نمایید. جالب است بدانید که انواع این محصول با توجه به آناتومی صورت افراد با نژادهای مختلف تولید می شود و با استخوان بندی فک افراد؛ حتی افرادی که دارای ناهنجاری های فک هستند، نیز سازگار است.

برندهای ایرانی دندان مصنوعی
برندهای ایرانی در چند سال اخیر به خوبی توانسته اند در بازار تولید دندان مصنوعی به رقابت با برندهای سرشناس جهانی بپردازند. از جمله برندهای ایرانی دندان مصنوعی می توان به برندهای ایده آل ماکو، نچرال، بتا دنت و کمان دنت اشاره کرد که دارای کیفیت فوق العاده ای هستند. این برندها از لحاظ قیمتی قادر به رقابت با برندهای مطرح جهانی هستند و اغلب مواد اولیه و تکنولوژی مورد استفاده خود را از برند سرشناس مانند ایتالیا و آلمان وارد می کنند.

برندهای خارجی دندان مصنوعی
هر چند که برندهای ایرانی دندان مصنوعی خوش قیمت و محبوب هستند و در کیفیت نیز عالی عمل کرده اند اما انتخاب اول بسیاری از بیماران و دندانپزشکان، برندهای خارجی این محصول می باشد. از جمله برندهای خارجی دندان مصنوعی می توان به ایوکلار سوئیس، یاماهاچی ژاپن، شوفو ژاپن، ماژور ایتالیا، پژون چین، دنسپلی سیرونا آمریکا و هراوس آلمان اشاره کرد. 
برای خرید ایرموتور دندانپزشکی از سایت توثکالا با ما در ارتباط باشید.
این برندها در سطح جهانی دارای اعتبار و محبوبیت هستند و از لحاظ ظرافت ظاهری، باندینگ با لثه، مقاومت در برابر سایش، تناژ رنگی و شفافیت و درخشش ظاهری و دوام حرف های زیادی برای گفتن دارند. شما می توانید برای خرید برندهای خارجی دندان مصنوعی با کارشناسان ما در توثکالا در تماس باشید.

سفارش اینترنتی دندان مصنوعی
بسیاری از فروشگاه های عرضه کننده تجهیزات دندانپزشکی به ویژه در سطح شهرستان ها و یا حتی تهران، در ارائه برندهای مختلف این محصول محدود عمل می کنند. به همین دلیل نمی توان در خرید حضوری آنچه که مد نظر دارید را خریداری کنید. جهت آشنایی با مبحث دندان مصنوعی چیست؟ شما می‌توانید انواع‌ دندان‌های منصوعی در توثکالا را بررسی بفرمائید.
این در حالی است که با سفارش اینترنتی دندان مصنوعی از توثکالا می توانید به گسترده وسیعی از محصولات دندانپزشکی از جمله دندان مصنوعی دسترسی داشته باشید. کافیست با کارشناسان ما در این مجموعه تماس حاصل نمایید و یا به وبسایت توثکالا مراجعه کنید تا موفق به سفارش اینترنتی دندان مصنوعی شوید.

فروشگاه اینترنتی توثکالا
شما ‌می‌توانید تمامی محصولات و قیمت‌های آن‌ها در سایت توثکالا مشاهده بفرمائید. در صورت نیاز برای ارتباط بیشتر یا آشنایی با فرایند خرید، می‌توانید از طریق شماره ۰۹۱۲۳۴۱۲۸۵۴ از کارشناسان با تجربه ما در توثکالا راهنمایی و مشاوره بخواهید. همچنین از طریق واتساپ توثکالا و اینستاگرام توثکالا هم ما در خدمت شما هستیم.